Bambu Studio v Českém jazyce

Nejednodušší způsob je využít OrcaSlicer, který z Bambu Studia vychází https://github.com/SoftFever/OrcaSlicer/releases/ a je v češtině. Druhou možností je nainstalovat čestinu do Bambu Lab studia.

Následuje návod na použití Bambu Studio Sliceru pro 3D tiskárny, jako jsou modely tiskárny X1 Carbon a P1P a další, které slicer podporuje. Tento návod vám pomůže nainstalovat český jazyk pro Bambu Lab Studio Slicer. Prosím, postupujte podle následujících kroků:

Krok 1: Stáhněte si soubor s českým jazykem pro Bambu Lab Studio Slicer. Tento soubor najdete na našem cloud serveru po kliknutí na odkaz.
Nebo zde:

Krok 2: Najděte složku Bambu Lab Studio Slicer, kde jste nainstalovali Bambu Lab Studio Slicer na vašem počítači. Tato složka obvykle obsahuje všechny potřebné soubory pro program. Standardní cesta k složce je “C:\Program Files\Bambu Studio” (TIP: cestu, kde jste nainstalovali Slicer, najdete po kliknutí na ikonu a Vlastnosti)

Krok 3: Zkopírujte soubor s českým jazykem do složky “C:\Program Files\Bambu Studio\resources\i18n\de” Když jste našli složku, zkopírujte stažený soubor s českým jazykem do této složky. Nahraďte existující soubor s jazykem, pokud již v složce existuje.

Krok 4: Změňte jazyk v programu Po zkopírování souboru s českým jazykem můžete spustit Bambu Lab Studio Slicer. V programu najděte nastavení / Preferences, kde můžete změnit jazyk rozhraní. Vyberte Německý jazyk ze seznamu dostupných jazyků.

Krok 5: Restartujte program Po změně jazyka je potřeba restartovat Bambu Lab Studio Slicer, aby se změny projevily. Zavřete program a znovu ho otevřete.

Po těchto krocích byste měli mít Bambu Lab Studio Slicer v českém jazyku a měli byste být schopni ho používat. Je důležité si uvědomit, že se jedná o alternativní soubor českého jazyka a překlad nemusí být kompletní.

Mějte na paměti, že Bambu Lab Studio Slicer je stále ve vývoji a pravidelně aktualizovaný, takže se možná dočkáme i oficiálního překladu.

Doporučené produkty