Elegoo Neptune 3 Pro vs. 4 Pro: Srovnáváme, která tiskárna vyhrává!

Úvod

Pokud jste někdo, kdo se věnuje 3D tisku a technologiím, možná jste slyšeli o Elegoo Neptune 3 Pro a 4 Pro. Oba modely jsou oblíbené v oblasti 3D tisku, ale který z nich je lepší? V tomto článku se pokusíme porovnat oba modely a zjistit, která tiskárna vyhrává!

Základní specifikace: Elegoo Neptune 3 Pro vs 4 Pro

Elegoo Neptune 3 Pro je tiskárna s maximálním rozměrem tisku 220 x 220 x 250 mm, která se pyšní vysokou přesností tisku. Disponuje také technologií tichého tisku, což znamená, že tiskárna pracuje tiše a neruší. Dále je vybavena vylepšeným systémem vedení filamentu, který usnadňuje jeho zavedení do trysky.

Na druhé straně, Elegoo Neptune 4 Pro přichází s větší tiskovou plochou o rozměrech 300 x 300 x 400 mm. Také disponuje technologií tichého tisku a inovativním systémem vedení filamentu. Vyznačuje se však také dotykovým displejem pro snadné ovládání a vyšší rychlostí tisku.

Kdo je vítěz? Porovnáváme výkony tiskáren Neptune 3 Pro a 4 Pro!

Při srovnání výkonu obou tiskáren je třeba vzít v úvahu několik aspektů. Neptune 3 Pro se vyznačuje vysokou přesností tisku, což znamená, že můžete očekávat vysokou kvalitu tisku. Je také skvělou volbou pro ty, kteří hledají tichou tiskárnu, která nebude rušit.

Na druhou stranu, Neptune 4 Pro má nejen větší tiskovou plochu, ale také vyšší rychlost tisku. Dotykový displej také usnadňuje ovládání tiskárny. Pokud jde o výkon, zdá se, že Neptune 4 Pro má navrch díky svým lepším specifikacím.

Závěr

Po porovnání obou modelů, Elegoo Neptune 3 Pro a 4 Pro, se zdá, že Neptune 4 Pro je výkonnější tiskárna. Přestože Neptune 3 Pro se může pochlubit vysokou přesností tisku a tichým provozem, Neptune 4 Pro nabízí větší tiskovou plochu, vyšší rychlost tisku a snadné ovládání díky dotykovému displeji. Takže pokud hledáte výkonnou tiskárnu s pokročilými funkcemi, Neptune 4 Pro je pravděpodobně lepší volbou.